خرید فیلترشکن خرید vpn برای آیفون
تارنمای فرهنگی اجتماعی قزوین

آمار بازدید کنندگان

بازديد امروز :34
بازديد روز گذشته :795
بازديد اين هفته :1046
بازديد اين ماه :11160
مجموع آمار بازديد ها :306061

درحال حاضر 2 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

B112

به نام خدا و سلام - چند روز پیش یکی از دوستان روشنفکر که جزء اولین سری زائران خانه خدا، پس از ماجراهای اخیر مابین ایران و عربستان، بودند از حج بازگشتند و به سفارش برادرم از برج شیطان گزارشی میدانی تهیه کرده و به دست بنده رساندند.

در اظهارات ایشان چند نکته بسیار جالب وجود دارد: 1- خود اعراب آن ناحیه برج ساعت را "برج شیطان" می نامند! 2- این هتل و ابرفروشگاه توانسته کاملا ذهن اکثریت زائران را از زیارت خانه خدا منحرف سازد و اغلب آنان غرفه های پر زرق و برق و ساختمان عظیم این برج را ملکه ذهن خود قرار می دهند. 3- سایه این بنا بر روی کعبه چنان قابل لمس است که کمتر زائری را می توان سراغ گرفت که با ورود به محوطه حریم الهی لب به ستایش عظمت این هتل نگشاید! و از خانه خدا غافل نگردد. 4- با اعتراض گسترده اعراب ناحیه به مسئله شیطانی بودن ساختار و کارکرد این ابرهتل بر برج اصلی آن یک الله اکبر نگاشته اند که خود این واژه بدون در نظر گرفتن آنکه صاحبان و سازندگان این بنای منحوس همگی از ماسون ها و شیطان پرستان معروف اند، اثباتی دیگر است بر شیطانی بودن و لزوم تخریب این برج. در تصویر پایین می توانید این الله اکبر عجیب را ببینید که تشدیدش بر روی لام اول است و الف الله آن نیز از میان لام دومش درست شبیه یک ابلیسک و در میان کادر به بالا کشیده شده است، خودتان منصفانه قضاوت کنید که این چه تکبیری است:

B113

اصلا چرا باید این برج ساخته می شد؟ علاوه بر مواردی که ذکر شد و نیز علاقه شدید ماسون ها برای مقابله و رویارویی با ادیان ابراهیمی یک نکته کلیدی دیگر نیز در این میان وجود دارد، هدف اصلی را از احداث این بنا باید نوعی اومانیسم و انسان گرایی افراطی دانست! یعنی بلافاصله هر بیننده ای که این برج غول پیکر را ببیند و با کعبه مقایسه اش کند به طور ناخودآگاه انسان را از خدا قدرتمندتر فرض می کند. ماسون ها همواره تلاش نموده اند تا اثبات نمایند که انسان خدای خود است یا اینکه موجوداتی شبیه انسان بشر را آفریده اند و خدایی وجود ندارد. شما خواسته و ناخواسته با قرار گرفتن در محیط کعبه قدرت و خواست خدا را در برابر قدرت و خواست انسان فرض می کنید و حتی اگر بخواهید نمی توانید برج شیطان را نبینید. با تشکر از جناب آقای فردین روحی که این عکس های زیبا و ارزشمند و اطلاعات حائز اهمیت را به دست ما رساندند باید بگویم؛ آنکس که به عشق نابودی این برج و سازندگانش نفس می کشد و مبارزه می کند در حال حاضر و اوضاع آخرالزمانی جهان ما حاجی و مجاهد حقیقی است و کسی که در این راه قدمی برندارد، حتی در حد چند عکس و مبارزه در دنیای مجازی، به راستی خائن است و در کفر و نفاق خواهد مرد.

یافاطمه و یاعلی.

تمامی حقوق این وب سایت برای تارنمای فرهنگی اجتماعی قزوین محفوظ می باشد